87. Zátiší
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 77 cm, výška: 55 cm, rámování: 63 x 85 cm
Konec dražby: 17.04.2019 22:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč