Prostor II.

Autor: Dušan Janoušek
(1928 Prostějov - 1996 Prostějov)

signováno a datováno tužkou vpravo dole, paspartováno
Technika: suchá jehla na kartonu, datace: 1966
Šířka: 14,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč