16. Žena

Autor: Dušan Janoušek
(1928 Prostějov - 1996 Prostějov)

signováno a datováno tužkou vpravo dole
Datace: 1966
Šířka: 18 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.12.2020 20:15 SEČ

Zbývá: 10d 1h 44m 28s

Vyvolávací cena: 500 Kč