161. Konvolut 2 ks Grafik

Autor: Dušan Janoušek
(1928 Prostějov - 1996 Prostějov)

Signováno a datováno vpravo dole, volný list, "Vesmírná sonda" a "Vesmírna tykadla"
Technika: suchá jehla, datace: 1967
Šířka: 16 cm, výška: 23,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč