18. Dvě postavy

Autor: Dušan Janoušek
(1928 Prostějov - 1996 Prostějov)

signováno a datováno tužkou vpravo dole
Datace: 1966
Šířka: 14 cm, výška: 30,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.12.2020 20:17 SEČ

Zbývá: 10d 2h 43m 24s

Vyvolávací cena: 500 Kč