Červený parník

Autor: Dušan Janoušek
(1928 Prostějov - 1996 Prostějov)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1966
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm, rámování: 34 x 43 cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč