1209. Cesta v krajině
Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 57 cm, výška: 42 cm, rámování: 53 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč