Konvolut 2 grafik - Pražské motivy

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 26 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 35,5 x 38,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.06.2022 19:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč