60. V horách

Autor: Josef Bino
(1881 Kouřim)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: rám poškozen 61 x 75 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč