46. Žně
Autor: František Háša
(1880 - 1953)
Signováno vpravo delo, zaskleno, rámováno v původním blondel rámu. Zakoupeno na výstavě v Luhačovicích.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.03.2019 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč