864. V horách
nesignováno, paspartováno
Šířka: 15,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč