1436. Kamenný most v Písku
Autor: Josef Štefan Maleček
(1890 Brno - 1983 Praha)
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 43 x 57 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč