Stavení

Autor: Josef Štefan Maleček
(1890 Brno - 1983 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč