59. Kamenný most v Písku

Autor: Josef Štefan Maleček
(1890 Brno - 1983 Praha)

Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 43 x 57 cm

Konec dražby: 19.06.2019 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč