89. Stavení
Autor: Josef Štefan Maleček
(1890 Brno - 1983 Praha)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 04.03.2019 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč