865. Muž na břehu
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1961
Šířka: 36 cm, výška: 25,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč