Sv. Mikuláš

Autor: Jaromír Hofman
(1920 Praha)

signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvatinta
Šířka: 7,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 19 x 14 cm

Konec dražby: 04.10.2021 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč