87. Barták? - Rozkvetlá louka
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 30 cm, výška: 28 cm, rámování: 41 x 42 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč