87. Biedermeierská sedací souprava 4 + 1 + 1

Trojmístné čalouněné sofa dýhované s intarzí na kuželovitých nohách s novějším potahem typu Mozart, čtyři dýhované obloukovité židlle s řezbou s kozými nožkami, dva čalouněné taburety s prohnutými nohami, konferenční stolek s centrální soustruženou nohou s dýhovanou deskou o průměrem 63 cm, nábytek byl používán, konstručně v pořádku, ale nese znaky opotřebení
Šířka: 170 cm, výška: 100 cm, hloubka: 80 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 19:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 500 Kč