87. Domeček

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1974
Šířka: 23,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: pošk. 40 x 25,5 cm

Konec dražby: 18.05.2021 20:57 SELČ

Dosažená cena: 201 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (2)

částkapříhoz
201 Kč18.5.2021 19:45:46
1 Kč12.4.2021 21:08:57