87. Domeček
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1974
Šířka: 23,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: pošk. 40 x 25,5 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:57 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 19:45:46 |
1 Kč | 12.4.2021 21:08:57 |