142. Jak se vám líbím...

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, číslováno 48/150, paspartováno a zaskleno
název: As you like it aneb Jak se vám líbím, když se šklebím
Technika: litografie na kartonu, datace: 1986
Šířka: 38 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 51 cm
Stav: vynikající

Odhadní cena: 4 500 - 6 500 Kč

Konec dražby: 11.04.2018 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 600 Kč