2. V krajině

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 43,5 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.12.2020 20:01 SEČ

Zbývá: 10d 1h 54m 10s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč