2. V krajině
Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)
signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 30 cm, výška: 23 cm, rámování: 43,5 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.12.2020 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč