PF 1985

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

signováno a datováno vlevo dole v tisku, paspartováno a zaskleno
Technika: dřevoryt, datace: 1984
Šířka: 10 cm, výška: 17 cm, rámování: 30 x 20 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč