219. Ženský portrét
Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1996
Šířka: 8 cm, výška: 10 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč