Na lodi 17/30

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

lept na kartonu, sign. uprostřed dole tužkou, číslováno 17/30, zaskleno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 36 x 48 cm

Konec dražby: 13.12.2018 19:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 650 Kč