91. Kočičí královna

Autor: Josef Liesler
(1912 Vidolice - 2005 Praha)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 2001
Šířka: 22 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 35 x 31,5 cm

Konec dražby: 31.07.2018 20:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč