Špála? - Květiny ve váze

nesignováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 32 x 23 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč