Louka u rybníka

Autor: Bohumil Puchýř
(1914 Nové Město na Moravě - 1985 Rokytno)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 44 x 62 cm

Konec dražby: 06.11.2018 19:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč