117. Procesí

Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)

signováno vlevo dole, karton mírně prohnutý, zaskleno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 43 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 20:01

Aktuální cena: 2 100 Kč

Zbývá: 18d 13h 34m 58s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
2 100 Kč15.10.2018 15:56:45
2 000 Kč10.10.2018 15:09:23
1 900 Kč2.10.2018 10:46:09