Procesí

Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)

signováno vlevo dole, karton mírně prohnutý, zaskleno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 43 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 20:01

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč