117. Procesí

Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)

signováno vlevo dole, karton mírně prohnutý, zaskleno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 43 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 20:01

Dosažená cena: 6 000 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (34)

částkapříhoz
6 000 Kč6.11.2018 17:19:29
5 500 Kč6.11.2018 17:18:54 (limit 6.11.2018 10:07:54)
5 500 Kč6.11.2018 17:19:29 (limit 6.11.2018 10:07:54)
5 000 Kč6.11.2018 17:18:54 (limit 6.11.2018 17:18:54)
4 800 Kč6.11.2018 17:18:38 (limit 6.11.2018 10:07:54)
4 700 Kč6.11.2018 17:18:38
4 600 Kč6.11.2018 17:18:33 (limit 6.11.2018 10:07:54)
4 500 Kč6.11.2018 17:18:33
4 400 Kč6.11.2018 17:18:30 (limit 6.11.2018 10:07:54)
4 300 Kč6.11.2018 17:18:30
4 200 Kč6.11.2018 17:18:27 (limit 6.11.2018 10:07:54)
4 100 Kč6.11.2018 17:18:27
4 000 Kč6.11.2018 17:18:25 (limit 6.11.2018 10:07:54)
3 900 Kč6.11.2018 17:18:25
3 800 Kč6.11.2018 17:18:22 (limit 6.11.2018 10:07:54)