177. Pohled na Prahu
Autor: Bedřich Černý
(1889 Vídeň - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 55 cm, rámování: 69 x 95 cm
Konec dražby: 14.07.2019 15:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 20 000 Kč