49. Žně
Autor: Adolf Zábranský
(1909 Jičín - 1981 Praha)
přisouzeno autorovi, paspartováno, zaskleno, nesignováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 33 cm, rámování: 57 x 62 cm
Konec dražby: 14.07.2019 13:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 000 Kč