152. Kytice ve váze
Autor: Miloslav Pečinka
(1924 Ostrava - 2013 ?)
signováno tužkou vpravo dole, na reversu autorské razítko, paspartováno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 12 cm, výška: 15 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč