183. 2 ks grafik z Českého venkova
Autor: Miloslav Pečinka
(1924 Ostrava - 2013 ?)
signováno vpravo dole, vlevo číslováno 24/30, 26/30. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1978
Šířka: 16,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 30 x 33 cm
Konec dražby: 24.11.2021 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč