2 ks grafik z Českého venkova

Autor: Miloslav Pečinka
(1924 Ostrava)

signováno vpravo dole, vlevo číslováno 24/30, 26/30. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1978
Šířka: 16,5 cm, výška: 12 cm, rámování: 30 x 33 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč