1. Rybářské lodě
Autor: František Novotník
(1870 ? - ?)
signováno vlevo dole, novější rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 115 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč