Alej u potoka

Autor: Joža Mikš
(1901 Malá Skalice - 1966 Jablonec nad Nisou)

Signováno vpravo dole, orámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 85 cm, výška: 70 cm, rámování: 81,5 x 96,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč