108. Poklidná alej u řeky
Autor: Joža Mikš
(1901 Malá Skalice - 1966 Jablonec nad Nisou)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 85 cm, výška: 70 cm, rámování: 81,5 x 96,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč