120. Vlnobití na Danči pod Gradacem - Velký formát

Autor: Joža Mikš
(1901 Malá Skalice - 1966 Jablonec nad Nisou)

signováno vpravo dole, malba vyčištěna, původní rám
Technika: olej na překližce
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 117 cm

Konec dražby: 18.06.2019 21:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč