Vlnobití na Danči pod Gradacem

Autor: Joža Mikš
(1901 Malá Skalice - ?)

signováno vpravo dole, malba vyčištěna, původní rám
Technika: olej na překližce
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 87 x 117 cm

Konec dražby: 17.04.2019 19:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč