Krajina

Autor: František Cína Jelínek
(1882 Praha - 1961 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 36 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 49 cm

Konec dražby: 24.09.2017 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč