89. Stromy
signováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 21,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 13:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč