270. Konvolut grafik 3 kusy
Autor: Alena Antonová
(1930 Praha)
signováno a datováno tužkou dole uprostřed, konvolut grafik - 3 kusy
Technika: lept na kartonu, datace: 1981
Šířka: 11 cm, výška: 17 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč