Ex libris Dr. Ivo Prokop

Autor: Pavel Roučka
(1942 Praha)

signováno a datováno dole uprostřed
Technika: litografie na kartonu, datace: 1978
Šířka: 9 cm, výška: 12 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč