Císařovy nové šaty

Autor: Josef Böttinger
(1839 Plzeň - 1914 Praha)

signováno tužkou vpravo dole, na reversu část textu z příběhu
Šířka: 14,5 cm, výška: 18 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 11.05.2020 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč