887. Město nad řekou
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rám poškozen
Technika: kresba na kartonu, datace: 1929
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 31 x 36,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč