Na Horské Kvildě

Autor: Pavel Piekar
(1960 Ostrava)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1997
Šířka: 31 cm, výška: 20 cm, rámování: 33 x 43 cm

Konec dražby: 14.07.2019 18:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč