39. Venkovský dvůr
Autor: Carl Veilso
(1900 Dánsko - ?)
signováno vlevo dole, odborně vyčištěno, nově rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 56 x 76 cm
Konec dražby: 06.11.2018 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč