79. Šicí stroj

Autor: Tomáš Rossí
(1955 Brno)

signováno vpravo dole, datováno 1978
Technika: olej na sololitu, datace: 1978
Šířka: 29 cm, výška: 29 cm, rámování: 39 x 39 cm

Konec dražby: 07.12.2017 19:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 300 Kč