80. Šicí stroj
Autor: Tomáš Rossí
(1955 Brno)
signováno vpravo dole, datováno 1978
Technika: olej na sololitu, datace: 1978
Šířka: 29 cm, výška: 29 cm, rámování: 39 x 39 cm
Konec dražby: 07.12.2017 19:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 300 Kč