257. Alpské jezero
Autor: Karl Harrer
(1881 Vídeň, Rakousko - 1946)
signováno a datováno vlevo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 56 cm, výška: 75 cm, rámování: 83 x 62 cm
Konec dražby: 25.09.2018 22:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč